Mocht je i.v.m. de forumregels geen lidmaatschap aan kunnen vragen, maar je hebt toch vragen aan lotgenoten, dan ben je van harte welkom om in dit openbare gedeelte als gast relevante vragen stellen/berichten te plaatsen. Ook hier zijn onze forumregels op van kracht.
Je bericht zal eerst worden bekeken door een beheerder en worden goedgekeurd voordat het zichtbaar is.
LET OP! Gebruik bij het registreren bij voorkeur geen hotmail of live adres omdat dan de registratie e-mail mogelijk in je map ongewenste e-mail (spam) terecht komt of zelfs geblokkeerd wordt. Heb je enkele minuten na registratie geen e-mail ontvangen, controleer dan je map ongewenste e-mail.
Berichten plaatsen als gast
- A3deRoo
- Oprichter/Webmaster
- Berichten: 863
- Lid geworden op: vr okt 15, 2004 17:26
- Reden voor lidmaatschap: Mijn vrouw Miranda is op 17-12-2000 op 27 jarige leeftijd plotseling overleden door een erfelijke hartafwijking.Ik heb JJGV daarom opgericht,om met mensen te praten die weten waar je doorheen gaat en wat je meemaakt als zo iets ingrijpends gebeurd.
- Contacteer:
Berichten plaatsen als gast
Blijf vooral jezelf,er zijn al zoveel andere
Sommige 'vrienden' zijn als de schaduw; je ziet ze alleen als de zon schijnt; anderen zijn als de zon zelf: ze komen op als het donker is.
Sommige 'vrienden' zijn als de schaduw; je ziet ze alleen als de zon schijnt; anderen zijn als de zon zelf: ze komen op als het donker is.